BARTIN
Google+ Sayfamız Youtube Sayfamız Facebook Sayfamız
Bugun...
Futbol: UEFA Avrupa Ligi

UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda 31 maç oynandı.

Okunma: 29

14.07.2017 12:10

Facebook'ta Paylaş

UEFA  Avrupa Ligi 2. ön eleme turunda 31 maç oynandı.

Avrupa futbolunun kulüpler düzeyindeki iki numaralı organizasyonunda,  Galatasaray'ın da mücadele ettiği 2. ön eleme turunda ilk maçlar,  İzlanda'nın Valur ile  Slovenya'nın Domzale takımları arasındaki karşılaşma dışında tamamlandı.

Sarı-kırmızılılar, ilk maçta  İsveç'in Östersunds takımına deplasmanda 2-0 yenildi.

Rövanşların 20 Temmuz'da oynanacağı 2. ön eleme turunda ilk maçlarda alınan sonuçlar şöyle: 

Irtysh ( Kazakistan) - Kızılyıldız ( Sırbistan): 1-1

Kairat ( Kazakistan) - Skenderbeu ( Arnavutluk): 1-1

Maccabi Tel-Aviv ( İsrail) - KR Reykjavik ( İzlanda): 3-1

Shkendija 79 ( Makedonya) - HJK Helsinki ( Finlandiya): 3-1

Ruzomberok ( Slovakya) - Brann ( Norveç): 0-1

Rabotnicki ( Makedonya) - Dinamo Minsk ( Belarus): 1-1

Kalju ( Estonya) -  Videoton ( Macaristan): 0-3

Altach ( Avusturya) - Dinamo Brest ( Belarus): 1-1

Brondby ( Danimarka) - VPS ( Finlandiya): 2-0

Liepaja ( Letonya) - Suduva ( Litvanya): 0-2

Vaduz ( Liechtenstein) - Odds ( Norveç): 0-1

Östersunds ( İsveç) -  Galatasaray: 2-0

Gebele ( Azerbaycan) - Jagiellonia ( Polonya): 1-1

Haugesund ( Norveç) - Lech  Poznan ( Polonya): 3-2

Apollon ( Kıbrıs Rum Kesimi) - Zaria Balti ( Moldova): 3-0

Valletta ( Malta) -  Utrecht ( Hollanda): 0-0

Astra ( Romanya) - Zira ( Azerbaycan): 3-1

Progres Niedercorn ( Lüksemburg) - AEL ( Kıbrıs Rum Kesimi): 0-1

Norrköping ( İsveç) - Trakai ( Litvanya): 2-1

Beitar ( İsrail) - Botev Plovdiv ( Bulgaristan): 1-1

Slovan  Bratislava ( Slovakya) - Lyngby ( Danimarka): 0-1

Trencin ( Slovakya) - Bnei Yehuda ( İsrail): 1-1

Sturm  Graz ( Avusturya) - Mladost Podgorica ( Karadağ): 0-1

Hajduk Split ( Hırvatistan) -  Levski Sofya ( Bulgaristan): 1-0

Osijek ( Hırvatistan) -  Luzern ( İsviçre): 2-0

Aberdeen (İskoçya) - Siroki Brijeg ( Bosna Hersek): 1-1

Cork City ( İrlanda Cumhuriyeti) - AEK Larnaca ( Kıbrıs Rum Kesimi): 0-1

Zeljeznicar ( Bosna Hersek) - AIK ( İsveç): 0-0

Ferencvaros ( Macaristan) - Midtjylland ( Danimarka): 2-4

Panionios ( Yunanistan) - Gorica ( Slovenya): 2-0

Shamrock Rovers ( İrlanda Cumhuriyeti) - Mlada Boleslav (Çekya): 2-3

 

Kaynak : https://www.sondakika.com/haber/haber-futbol-uefa-avrupa-ligi-4-9828776/

Etiketler:
Okuyucu Yorumları

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

Facebook'da Bizi Takip Edin

0.217052017-07-26 13:36:02